Наш магазин здійснює доставку товарів у більшість населених пунктів України і, по можливості, в найкоротші терміни для Вашої зручності. Під час покупки Ви можете вибрати наступні способи доставки товару:

Самовивіз. Можливий тільки в місті Дніпрі і здійснюється з нашого офісу або складу силами покупця за попередньою домовленістю з менеджером нашого магазину. Оплата замовлення здійснюється на місці або попередньо на карту Приват Банку.

Доставка кур'єрською службою транспортною компанією по Україні. Після підтвердження отримання оплати ми відправляємо товар у Ваше місто на зазначені ПІБ одержувача. Терміни доставки в кожному окремому випадку обговорюються з менеджером (зазвичай від 1 до 5 днів).

Зверніть увагу, що замовлення, отримані до 15:00 за наявності товару на складі, – відправляються день в день.

Відправки здійснюються транспортною компанією:

- Нова Пошта. Адреси представництв зазначені на сайті компанії http://novaposhta.ua/. Крім того, отримання товару Новою Поштою можливе також післяплатою (оплата товару при отриманні). В такому випадку покупець несе додаткові витрати з пересилання грошей продавцеві (20 грн + 2% від суми).

Зверніть увагу, що замовлення, сума яких перевищує 1000 грн, доставляються за рахунок магазину (виняток становить накладений платіж). Безкоштовна доставка НЕ розповсюджується на товари, придбані по акції!

 

Готівковий спосіб

Оплата готівкою можлива тільки при покупці в Дніпрі або в пунктах самовивозу в регіонах України (за попередньою узгодженістю), або у відділеннях «Нової Пошти» способом «післяплата». Оплата здійснюється виключно у національній валюті за курсом, визначеним на момент замовлення.

На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Безготівковий спосіб

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним чином:

- оплата на карту Приват Банку. Зверніть увагу, що комісія за послуги банку становить 0,5% і повинна бути додана до Вашої суми замовлення.
Інші способи оплати можливі, але обговорюються індивідуально в кожному окремому випадку.