Climbing Technology – це бренд компанії Aludesign S.p.A, компанії з більш ніж 25-річною історією роботи в міжнародному бізнесі.

Запровадження власних інноваційних технологій в розробці і виробництві застосовується абсолютно до всієї продукції Climbing Technology – величезна кількість фахівців ретельно контролює кожен етап і кожен процес виготовлення спорядження. Aludesign S.p.A виробляє продукцію не тільки для альпінізму і скелелазіння, а й займається розробкою спорядження для висотних і рятувальних робіт. Саме тому Climbing Technology від Aludesign S.p.A є справжнім виробничим лідером не тільки свого регіону, а й значної частини європейського ринку спорядження.
Запорукою успіху компанії Aludesign S.p.A є два ключові аспекти: великий досвід роботи компанії саме в цій сфері та кваліфікований молодий персонал, сповнений ентузіазму і захоплюючих ідей.

Aludesign S.p.A володіє значними дослідними потужностями у формі декількох дослідницьких центрів, які займаються постійним вивченням технічних новинок і наглядом за останніми тенденціями розвитку в альпінізмі, скелелазінні і висотних роботах. Завдяки цим зусиллям Climbing Technology завжди готові створювати продукти, що відповідають останнім вимогам споживачів, не обманюючи їх очікувань.

Climbing Technology від Aludesign S.p.A повністю базується в Європі, а отже і виробництво повністю лягає на їхні європейські плечі. Вся продукція для альпінізму, скелелазіння та висотних робіт має сертифікацію РЄ, EN, велика частина спортивної продукції має сертифікацію UIAA. Абсолютно вся продукція сертифікована за системою якості ISO 9001:2008, якій, згідно з правилами, підлягають всі виробничі процеси.

Aludesign S.p.A володіє воістину величезними виробничими потужностями, щорічно випускаючи понад два мільйони одиниць продукції. Climbing Technology від Aludesign S.p.A належить більше 25-ти унікальних патентів на власні розробки, які користуються зростаючим попитом на ринку спорядження.

Climbing Technology. Aludesign S.p.A пропонує вам відтяжки і карабіни, різноманітні спускові і страхувальні пристрої, затиски, блоки та ролики, альтанки, каски і набори для via-ferrata, петлі та подовжувачі, скельно-льодове спорядження, льодоруби і кішки, мотузки. Величезна кількість аксесуарів: від трекінгових палиць до ліхтарів Climbing Technology роблять асортимент італійського спорядження максимально повним для того, щоб кожен із споживачів міг вибрати для себе саме те, що йому необхідно.

Місія компанії Aludesign S.p.A орієнтована на досягнення загальної задоволеності клієнтів, а всі зусилля, вкладені в бренд Climbing Technology, спрямовані на те, щоб зробити ваш відпочинок, спорт, захоплення повними комфорту і безпеки.